2014m. spalio 18 d. tradicinis sporto turnyras tarp Lietuvos ir Latvijos kunigų seminarijų klierikų. | Telšių kunigų seminarija

2014m. spalio 18 d. tradicinis sporto turnyras tarp Lietuvos ir Latvijos kunigų seminarijų klierikų.

2014 m. spalio 18  dieną Vilniuje vyko tradicinis sporto turnyras tarp Lietuvos ir Latvijos kunigų seminarijų klierikų. Šiemet buvo surengtas  tinklinio komandų turnyras. Tarpusavyje rungėsi Kauno, Vilniaus Šv. Juozapo, Rygos arkivyskupijos, Telšių vyskupo Vincento Borisevičiaus kunigų seminarijų tinklinio komandos. Varžybos vyko Vilniaus Šv. Juozapo kunigų seminarijos sporto salėje. Skaityti daugiau apie religija lietuvoje.

Rytas prasidėjo bendra malda koplyčioje. Šventąsias Mišias kartu su seminarijų vadovybės atstovais aukojo Vilniaus arkivyskupas Gintaras Grušas, kuris per pamokslą akcentavo bendrystę. Bendrystę ne tik tinklinio aikštelėje, bet ir dirbant Viešpaties vynuogyne – kaip anie septyniasdešimt du mokiniai kad buvo pasiųsti po du, jog galėtų kartu vykdyti Viešpaties planą.

Visą dieną lieję prakaitą tinklinio varžybose pagaliau išsiaiškinome nugalėtojus. Pirmąją vietą iškovojo šeimininkai – Vilniaus kunigų seminarijos auklėtiniai, finale pranokę Rygos arkivyskupijos kunigų seminarijos komandą. Dėl bronzos vyko atkakli kova tarp Kauno ir Telšių kunigų seminarijų ir po permainingos  kovos Kauno kunigų seminarijos klierikai džiaugėsi iškovoję trečiąją vietą. Telšiškiams klierikams buvo įteiktas paguodos prizas – tortas, o prizininkai apdovanoti taurėmis.

Ši jau ilgus metus gyvuojanti tradicija Lietuvos ir Latvijos kunigų seminarijoms susitikti sporto turnyre yra gražus pavyzdys, kad pašauktuosius gali jungti įvairūs dalykai – net susitikimas tinklinio aikštelėje. Tikimės, jog ir kitais metais bus išlaikyta ši graži tradicija – seminaristai vėl susitiks sporto turnyre.